Dielle walizka mała kabinowa PPL8

Nowy produkt

Mała walizka kabinowa PPL8 marki Dielle z polipropylenu. Rozmiar 55x40x20 jest akceptowany przez większość linii jako możliwy do zabrania na pokład samolotu.

Dielle twój najlepszy przyjaciel w podróży.

Więcej szczegółów

399,00 zł brutto

Opis

ProducentDielle
ModelPPL8 50
KolekcjaPPL8
Wymiary55x39x20 cm
Waga3,40 kg.
MateriałPolipropylen
Pojemność30 ltr.
Gwarancja2 lata

Więcej informacji

Mała walizka kabinowa włoskiej marki Dielle z kolekcji PPL8. Wymiary są akceptowane przez większość linii lotniczych. Wykonana z ultra wytrzymałego polipropylenu, z specjalnym płaskim stelażem aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń wewnętrzną. Obszerne wnętrze wyłożone elegancką podszewką, z systemem pasów elastycznych kompresyjnych oraz materiałową przegrodą z dodatkowymi kieszeniami. Polipropylen to obecnie jeden z najbardziej wytrzymałych materiałów stosowanych w produkcji walizek podróżnych. Dodatkowe atuty:

  1. Korpus wykonany z Polipropylenu, odporny na urazy mechaniczne.
  2. Teleskopowo wysuwany lekki płaski stelaż
  3. Zamek szyfrowy TSA wmontowany w klamrę
  4. Podwójne koła typu spinner obrotowe o 360 stopni
  5. System 4 klamer zamykających korpus.
  6. Górny i boczny uchwyt ułatwiający transport
  7. Funkcjonalne wnętrze elastyczne pasy + materiałowa przegroda na suwak z kieszeniami

Dielle to włoski producent obecny na europejskim rynku od ponad 40 lat. W ofercie Dielle klient znajdzie walizki, torby na kołach, teczki, plecaki, torby na laptopa, kuferki i kosmetyczki oraz wiele innych akcesoriów związanych z podróżowaniem. Filozofia marki polega na łączeniu wysokiej jakości z przystępnymi cenami. Włoscy projektanci zaś dbają aby każdy produkt miał to nieuchwytne coś co pozwala się wyróżnić.